Množstvo usmiatych ľudí, chladené nápoje, veselá atmosféra. Kultúrne a spoločenské udalosti idú vždy ruka v ruke s dobrou obsluhou a kvalitnými službami. Veď čo by to bolo za debatu o umení bez dobrého nápoja v ruke? Užili by ste si zábavu s priateľmi, keby ste popritom nepopíjali svoj obľúbený drink?

Ak organizujete nejakú spoločenskú či kultúrnu udalosť, je už akousi nutnosťou obohatiť ju o kvalitný catering. A ak hľadáte tú najvyššiu kvalitu, môžete sa radovať – práve ste ju našli. Tak ako vy svoju udalosť plánujete s láskou a dôrazom na detaily, rovnako aj my vieme, že detaily sú to najdôležitejšie.

Kvalitný Barový Catering | Mobilný Bar

Špecializujeme sa na barový catering. Naše nápoje dokážu osviežiť, uvoľniť aj zaujať. Spracovávame ich totiž s dôrazom na každý krok, pretože veríme, že spracovanie surovín dokáže vytvoriť dokonalosť v pohári – váš coctail.

Každý z nás je iný – niekto je pozitívny, iný má hlavu v oblakoch, ďalší zase nevydrží postáť ani minútu. Všetci však máme jedno spoločné – milujeme zábavu a radi si užívame. Vychutnávame si chvíle s priateľmi, tešíme sa z výletov, z jedla a samozrejme zo skvelých drinkov.

Aj tá najlepšia party chutí lepšie keď vieme, že má pridanú hodnotu. Niekedy sa potešíme, keď časť vstupného ide na charitu, inokedy keď má večierok veľký odkaz, ktorý sa dotkne nášho srdca. Pretože všetci sme v prvom rade ľudia a na tom staviame aj my. Sme veľmi radi, že našou prácou môžeme podporiť lokálnych výrobcov, pestovateľov byliniek a rovnako kvalitný ľad z nášho regiónu!

Bar na vašu Svadbu | Firemný Event alebo Zábava

Stále sme vás nepresvedčili? Zaujali sme vás, ale zdá sa vám to málo? V ponuke máme toho omnoho viac. Naši šikovní kreatívci vám pomôžu s organizáciou eventu, poradia vám miesto presne podľa vášho vkusu a vyberú aj vhodného dodávateľa ostatných služieb.

Každý z nás má plnú hlavu kreatívnych myšlienok, za sebou však máme aj skúsenosti doma i v zahraničí. S našimi službami posuniete svoj event nie o jednu, ale o niekoľko úrovní nahor. O vašich večierkoch sa bude ešte dlho hovoriť, spomínať ich budú aj ľudia na iných akciách. Najmä na tých, ktoré nebudú až také vydarené – pretože im s nimi nepomáhal Partybar.sk.